PLAYSTATİON 5 FAN TAMİRİ

ps5-kol-ps5-dualsense-ps4-denetleyicips5-konsol
ps5-kol-ps5-dualsense-ps4-denetleyicips5-konsol
ps5-kol-ps5-dualsense-ps4-denetleyicips5-konsol

 PS3 PS4-PS5-TAMİR-ONARIM-TEKNİK SERVİS Özer Elektronik

PS4 FAN SESİ TAMİR İŞLEMLERİPS4 YÜKSEK FAN SESİ TAMİR İŞELMLERİDAHA ÖNCE FAN TAMİRİ YAPTIRDINIZ ARIZAYI ÇÖZEMEDİLER Mİ?PS4 FAN SESİ TAMİRİNİ GARANTİLİ OLARAK YAPIYORU

                                                                                                                                        


PS3 PS4 Fan Sesi Nedir PS3 PS4 Fandan Neden Ses gelir? PS4 Fan Aşırı Hızlı DönmesiPS3 PS4 Fan Sesi Hakkında Herşey Bu Yazımızda PS3   PS4 Fan Sesi Nedir?

PS3 PS4 Fan Sesi  PS4 Konsolunuzun Aşırı Isınması Sonucunda Fan Soğutma Yapmada Yetersiz Kaldığı Donanımsal Aksaklıklarda. Konsolunuzun Soğuması İçin Yüksek Hızda Cihaz Isısına Bağlı Şekilde Dönüş Hızını Arttırır . Dönüş Hızı Artan Fan Kısmından Yüksek Ses Çıkar ve Bu Ses Bazen Çok Raharsız Edebilir veya Zamanla Şiddetli Bir Ses Haline Gelebilir.

PS4 Fan Sesi İlk Başlarda Hafif bir tık Fazla Bir Sessle Başlar Zamanla Kademeli olarak  Artmaya Başlar. Belli Bir Süre Sonra Aşırı Isınmadan Kaynaklı Oyun İçerisinde Donmalar Kasmalar. Cihazda Kapanlmalar. Görüntü Gitmesi Gibi Birçok Arızaya Sebebiyet Verebilir.

Önlem Almanızda Fayda Var.

PS3 PS4 Fan Aşırı Hızlı Dönmesi 

Sorunu için Nasıl Önlem Alabilirim. PS4 Cihazınızı Biz Veya Başka Tamircilere İlla Bize Getirin Demiyoruz. Nasıl Olsa Tanıdık Tamirci Aramaktan Tanımadığınız Tamirci Kalmayınca Bize Gelirsiniz.

Komple Bakım Ve Anakart Temizliği Fan Temizliği ve Detaylı İşlemci Temizliği ve Soğutucu Termallerin Yenilenmesiyle Biraz Normale İnebilir. Ses Düzeyi Cihaz Daha Rahat Soğuyabilir. bu Sebeple PS4 Fan Sesi Azalır Fan Daha Yavas Döndüğünden Ses Kesilir.

Üstte Belirttiğimiz İşlemleri Yaptırdınız Fakat Hala Oyuna Girdiğinizde veya Oyunun En Heycanlı Yerinde. PS4 Konsolunuzdan Yüksek Fan Sesi Gelmeye Devam Ediyorsa.

Yapılabilecek Tek Yöntem işlemci Reball İşlemidir. ( Yani PS4 İşlemcisinin Sökülüp Yeniden Takılmasına ) Gerek Duyulmaktadır.  Bu Kesin Çözümdür.

PS4 Fansesi Tamiri İŞLEMCİ Reballing Firmamız Bünyesinde Yapılmaktadır. Garantili Olarak. BGA İşlemi Profesyonel BGA Makinası Olmadan Yapılmaz.  Malesef

PS4 Fan Sesi Tamiri PS4 Mavi Işık Tamiri Yapıyoruz Diye Yerlere Göklere  İlanlar Açanlar. Henüz BGA Makinası Olmayan Kullanmayı Bilmeyen Kişilere Cihazınızı Teslim Etmeyiniz.


Özer Elektronik

 15 Yıldır Oyun Konsolları Tamiri Ve Yedek Parça Stoğuyla Tüm Tamir İşlemlerini Kendi Cihazları Ve Kendi Bünyesınde Yapan Firmadır. PS3 PS4 Cihazınız Fan Sesi
 Vermeye İlk Başladığında İş İşten Geçmeden İşlemci Miyadını Doldurmadan Yukarıda Bahsesııtıgımız Bakım Temizlik Önlemlerini Alırsanız

Büyük Ölçüde PS3 PS4 Fansesi Konusunda Fayda Görürsünüz.

PS3 PS4 TAMİRİ Yaptırmak İçin 

ÖZER ELEKTRONİK DETAYLAR İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ Ikinci El Ps3 Ps4 Ps5 Alanlar Playstation Alan Yerler İkinci 2.el sıfır ps4, Ps3 ve Xbox Oyun Konsollarınız Ps3 Super Slimleriniz ... İkinci el sıfır kapalı kutu xbox one x oyun konsolumu satmak istiyorum ...