PLAYSTATİON 3 OYUN YÜKLEME

Tüm PS3 Modellerini Kırma ve Oyun Yükleme İşlemi
ps3 kırma ps3 tüm modellerde kırma ps3 tüm modelleri kırıldı ps3 3000 ve 4000 modellerde oyun yükleme ps3 oyun atma işlemi ps3 yazılımsal kırma ps3 her modeli kırılıyor ps3 süper slim kırma ps3 3000 model slim kırma kırılmayan ps3 kırma bütün ps3 modellerine kırarak oyun atma ÖZER ELEKTRONİK

Artık tüm PS3 modellerinde oyun yükleme kırma işlemi yapılmaktadır. Yeni geliştirilen yöntem sayesinde artık ps3 konsollarınızın Hard Diskine istediğiniz oyunları atabiliyoruz. Cihazların içi açılmadan yazılımsal müdahale yapılmadan.

HANGİ PS3 MODELLERİ OYUN KOPYALAMA İŞLEMİNİ DESTEKLEMEKTEDİR

CECH-40xx Süper Slim, CECH-30xx Slim , CECH-20xx Slim her modelde Sistem Versiyonu Fark etmeksizin İşlem yapılmaktadır.

PS3 HARD DİSKİNE OYUN ATMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR ?

Cihazlarınızın içi açılmadan oyun kopyalama işlemi yapılmaktadır. Mevcut konsollarınızın garantisi bu nedenle bozulmamaktadır. Cihazlarınızın sürümü fark etmeksizin bu işlemi yapılmaktadır.

Oyun dolumu yapıldıktan sonra İnternete gerebilir online oyun oynayabilir ve sistem yazılım güncellemesi alabilirsiniz. Ancak Call of duty gibi oyun server’ları üzerinden bağlantı kurulan oyunlarda banlanma riskiniz bulunmaktadır. CFW sistemde olduğu gibi internete girmenizi tavsiye etmiyoruz.

Gta 5 vb oyunlara mod atabilir online olarak oynayabilirsiniz.Ancak banlanma riskiniz var.

PS cafe sahipleri kafelerinizde kullandığınız pes 2013 cd’leri artık sorun çıkarmaya başlıyor PS3 lenslerinin okuma ömürleri bitiyor artık bu gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmadı.

Orjinal yazılımın üzerine atılan oyunlar sayesinde pes 2013, Blur, GTA vb oyunları kolaylıkla oynatabilirsiniz.
3000 ve 4000 mode ps3 garantili bir şekilde oyun atımı yapılmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir